Zamów do 15:00 w dni robocze - towar wysyłamy tego samego dnia.

COLDREX Maxgrip smak cytrynowy, 14 saszetek

Lek
Produkt jest: Dostępny
29,08 
Cena jednostkowa: 20,77 zł za 10 saszetek.

Dostawa

DPD - Kurier
14,99 zł
Inpost - Kurier
16,90 zł
Poczta Polska kurier
11,99 zł
DPD Pickup
9,99 zł
Inpost - Paczkomaty 24/7
16,90 zł
Poczta Polska - odbiór w punkcie
10,99 zł
Odbiór osobisty
0,00 zł
Do dostawy za 0 zł pozostało :powyżej 269,00 zł
Zamów w ciągu
Godz.
Min.
Sek.

A zamówienie wyślemy już jutro!

Wskazania

Krótkotrwałe, objawowe leczenie grypy lub przeziębienia, przebiegających z gorączką, dreszczami, bólem głowy, bólem gardła, nieżytem nosa (katarem).

Skład

1 saszetka zawiera 1000 mg paracetamolu (Paracetamolum), 10 mg chlorowodorku fenylefryny (Phenylephrini hydrochloridum), 40 mg kwasu askorbowego (Acidum ascorbicum). Substancje o znanym działaniu: 1 saszetka zawiera: 3,73 g sacharozy i 129,15 mg sodu.

Dawkowanie

Dorośli i dzieci w wieku powyżej 12 lat:
Jedna saszetka co 4 do 6 godzin. Nie stosować częściej niż co 4 godziny ani nie więcej niż 4 saszetki na dobę.

Sposób podawania
Przed podaniem proszek należy rozpuścić w gorącej wodzie. Wsypać zawartość jednej saszetki do szklanki, uzupełnić do połowy gorącą wodą, dobrze wymieszać i wypić. W razie konieczności dodać zimnej wody lub dosłodzić.

Przeciwwskazania

Nie zaleca się stosowania u dzieci w wieku poniżej 12 lat. Nie stosować dawki większej niż zalecana. Jeżeli objawy choroby utrzymują się pacjent powinien zasięgnąć porady lekarza. Nie stosować z innymi produktami leczniczymi zawierającymi paracetamol, substancje zmniejszające przekrwienie błony śluzowej nosa lub innymi lekami o podobnym mechanizmie działania. Jeżeli lekarz nie zaleci inaczej, produktu leczniczego nie należy stosować dłużej niż 3 dni.

Opakowanie

14 saszetek
To jest lek. Dla bezpieczeństwa stosuj go zgodnie z ulotką dołączoną do opakowania i tylko wtedy, gdy jest to konieczne. W przypadku wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.
Cecha: Lek

Podmiot odpowiedzialny

PERRIGO POLAND SP. Z O.O.
Perrigo Poland Sp. z o.o.
D48 Office
7 piętro
ul. Domaniewska 48
02-672 Warszawa

Artykuły powiązane z tym produktem

Jak pozbyć się zgagi i niestrawności?
Jak pozbyć się zgagi i niestrawności?
30.03.2023
Wiosenno-letni okres to czas rodzinnych spotkań i wspólnego biesiadowania przy stole. Nic zatem dziwnego, że dość częstą dolegliwością pojawiającą się w tym czasie jest zgaga, ......
Więcej
Co zrobić, żeby hemoroidy się wchłonęły?
Co zrobić, żeby hemoroidy się wchłonęły?
25.07.2023
Hemoroidy to coraz częściej występująca w społeczeństwie dolegliwość, wynikająca po części z trybu życia, jaki prowadzimy. Hemoroidy, nazywane też żylakami odbytu to dla wielu uciążliwa ......
Więcej
Domowe sposoby na opryszczkę - jak pozbyć się jej w jeden dzień?
Domowe sposoby na opryszczkę - jak pozbyć się jej w jeden dzień?
26.07.2023
Opryszczka jest chorobą zakaźną, która dotknąć może każdego - bez względu na wiek. W zależności od miejsca wystąpienia objawów wyróżniamy różne typy wirusa opryszczki, których ......
Więcej
Bąble po oparzeniu - jak się ich bezpiecznie pozbyć?
Bąble po oparzeniu - jak się ich bezpiecznie pozbyć?
22.08.2023
Oparzenia to jedne z częstych urazów, jakim możemy łatwo ulec na co dzień, chociażby podczas gotowania, rozpalania grilla czy zbyt długiego opalania się na słońcu. ......
Więcej
Strefa klienta